2017 Yaz Stajı Başarı Durum Listesi

Aşağıda adı soyadı, staj yeri, kabul edilen staj günü belirtilen öğrencilerin işletme stajına ait başarı durumu belirtilmiştir.

 

Adı Soyadı

Staj Yeri

Kabul Edilen Toplam Gün

Başlangıç Tarihi

Bitiş Tarihi

GÖZDE ARSLAN

DOWK READY GRADUATES /LONDRA

20

26.06.2017

26.09.2017

ÖZLEM KÜTÜKÇÜ

DEPT. OF THEORETICALPHYSICS UNIVERSIDAD

/İSPANYA

20

15.06.2017

07.09.2017

SEDANUR KATRAN

TEKNOZA BVBA

/BELÇİKA

20

15.06.2017

08.09.2017

BETÜL BEYAZKILINÇ

KANAL AVRUPA MEDIA GMBH /ALMANYA

20

19.06.2017

21.08.2017

MERVE ELBİRLİOĞLU

INSTITUTO DE TELECOMUNICACOES /PORTEKİZ

20

16.06.2017

08.09.2017

BELEMİR ÇİLİNGİR

LIMEMOTION /AVUSTURYA

20

03.07.2017

03.09.2017

ENES KÖKSALMIŞ

WARSAW UNI. OF TECH. /POLONYA

20

10.07.2017

22.09.2017

ALİ EMRE KAYA

PİTON ARGE YAZILIMEVİ /ESKİŞEHİR

20

28.08.2017

06.10.2017

MEHMET FATİH ÇAYRAZ

AYKOS OTOMASYON SAN. TİC. A.Ş. /İSTANBUL

20

03.07.2017

28.07.2017

ÖMER KAYA

TEI /ESKİŞEHİR

20

14.08.2017

14.09.2017

OKAN CAN SARI

TARNET A.Ş. /ANKARA

20

10.07.2017

04.08.2017

BURAK ÖZKAN

BTRİSK LTD.ŞTİ. /İSTANBUL

20

12.06.2017

11.07.2017

AIDA PANDUR

ZENDEV

/BOSNA HERSEK

20

15.08.2017

15.09.2017

AYDIN SERHAT SEZEN

PİTON ARGE YAZILIMEVİ

/ESKİŞEHİR

20

01.08.2017

28.08.2017

BURCU GÜLŞAHİN

CSUN ENERJİ SİST.A.Ş.

/İSTANBUL

20

10.07.2017

04.08.2017

MERVE ŞAHİN

DSİ 7. BÖLGE MÜD.

/SAMSUN

20

12.06.2017

11.07.2017

ÖZGE MUTLU

PİTON ARGE YAZILIMEVİ

/ESKİŞEHİR

20

07.08.2017

07.09.2017

ÖZGE MUTLU

ESKİŞEHİR İL GIDA TARIM VE HAYV. GENEL MÜD.

20

19.06.2017

18.07.2017

GÜLŞAH ŞAHİN

PİTON ARGE YAZILIMEVİ

/ESKİŞEHİR

20

03.07.2017

28.07.2017

TUĞBA ÖZTÜRK

PİTON ARGE YAZILIMEVİ

/ESKİŞEHİR

20

03.07.2017

28.07.2017

EZGİ ÖZDEMİR

ESOGÜ BİLGİ İŞLEM DAİRE BŞK.

/ESKİŞEHİR

20

31.07.2017

25.08.2017

TUĞBA VARSAK

CYBERSOFT LTD.ŞTİ.

/ANKARA

20

03.07.2017

28.07.2017

FATMA KURNAZ

ETİYA BİLGİ TEKNOLOJİLERİ A.Ş.

/ANKARA

20

01.08.2017

28.08.2017

MUHAMMET GÜMÜŞ

SERİ BİLGİ TEKNOLOJİLERİ

LTD. ŞTİ.

/İSTANBUL

20

03.07.2017

28.07.2017

BÜŞRA ÖZMEN

PİTON ARGE YAZILIMEVİ

/ESKİŞEHİR

20

03.07.2017

28.07.2017

İBRAHİM KOYUN

PİTON ARGE YAZILIMEVİ

/ESKİŞEHİR

20

14.08.2017

14.09.2017

ALPEREN SOYDAN

INNOVERA BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ A.Ş.

/ANKARA

20

03.07.2017

28.07.2017

FURKAN KONYAR

PİTON ARGE YAZILIMEVİ

/ESKİŞEHİR

20

01.08.2017

28.08.2017

MURAT CAN AKÇAY

PİTON ARGE YAZILIMEVİ

/ESKİŞEHİR

20

10.07.2017

04.08.2017

ELİF ÜNAL

GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI

/ANKARA

20

14.08.2017

18.09.2017

ELİF ÜNAL

PİTON ARGE YAZILIMEVİ

/ESKİŞEHİR

20

03.07.2017

28.07.2017

MÜNİRE BAYRAM

ANADOLU ÜNİV.

BAUM

/ESKİŞEHİR

20

29.05.2017

23.06.2017

AHMET KURT

BULUT BİLGİSAYAR SİSTEMLERİ LTD. ŞTİ.

/TRABZON

20

01.06.2017

30.06.2017

AHMET KURT

AKGÜN BİLGİSAYAR LTD. ŞTİ.

/TRABZON

20

03.07.2017

28.07.2017

MERVE ÖNCÜ

PİTON ARGE YAZILIMEVİ

/ESKİŞEHİR

20

05.06.2017

04.07.2017

EDA GÜVENÇ

NİLÜFER BELEDİYESİ

/BURSA

20

05.06.2017

04.07.2017

BURCU ACEL

TUSAŞ MOTOR SANAYİİ A.Ş./ESKİŞEHİR

20

14.08.2017

14.09.2017

İRFAN ALTINTAŞ

PİTON AR-GE YAZILIM EVİ / ESKİŞEHİR

20

03.07.2017

28.07.2017

ALİCAN GÜLER

TUSAŞ MOTOR SANAYİİ A.Ş. / ESKİŞEHİR

20

12.06.2017

11.07.2017

DÖNDÜ DURGUN

PİTON AR-GE VE YAZILIM EVİ / ESKİŞEHİR

20

03.07.2017

28.07.2017

ESRA ATAK

FORD OTOSAN / ESKİŞEHİR

20

03.07.2017

28.07.2017

MERVE ARAR

ÇİMSA ÇİMENTO SANAYİ VE TİCARET A.Ş./MERSİN

20

03.07.2017

28.07.2017

MERT SEVİNGİT

TÜRK TELEKOM/ESKİŞEHİR

20

12.06.2017

11.07.2017

EZGİ KOÇAK

HAVAŞ/İSTANBUL

20

10.07.2017

04.08.2017

AIDA PANDUR

META SOFTWARE SOLUTIONS/BOSNA HERSEK

20

17.07.2017

11.08.2017

SÜMEYRA KURUMEHMET

ANADOLU UNV BAUM/ESKİŞEHİR

20

29.05.2017

23.06.2017

SAFİYE GÜNEŞ

ANADOLU UNV BAUM/ESKİŞEHİR

20

29.05.2017

23.06.2017

AYŞE NUR KURT

ARÇELİK A.Ş. / ESKİŞEHİR

20

19.06.2017

18.07.2017

MEHMET ÖZDEMİR

ORTA ANADOLU T.A.Ş. / KAYSERİ

20

24.07.2017

15.08.2017

NURŞEN KIRAÇ

TÜLOMSAŞ / ESKİŞEHİR

20

14.08.2017

14.09.2017

AHMET FARUK YILMAZER

DSİ 7. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ / SAMSUN

20

05.06.2017

04.07.2017

İSMAİL OKAN KARABULUT

ERİA TEKNOLOJİ / KAYSERİ

20

05.07.2017

01.08.2017

MERVE YENİCE

EVOSOFT / ESKİŞEHİR

20

10.07.2017

07.08.2017

ÇAĞDAŞ KEMALOĞLU

OMİCRON / İSTANBUL

20

31.07.2017

25.08.2017

EREN DEMİR

TÜRKİYE KAMU HASTANELERİ KURUMU / ANKARA

20

07.08.2017

11.09.2017

KAAN SAVAŞ

MİDSOFT ŞTİ. / ESKİŞEHİR

20

25.07.2017

21.08.2017

DOVLET AMANOV

PİTON AR-GE YAZILIM EVİ / ESKİŞEHİR

20

12.06.2017

11.07.2017

ANTON OLHKOVSKIY

PİTON AR-GE YAZILIM EVİ / ESKİŞEHİR

20

12.06.2017

11.07.2017

AHMET KÜRŞAT ARI

BUYA BİLİŞİM/ESKİŞEHİR

20

01.08.2017

28.08.2017

EDA NUR YILMAZ

BUYA BİLİŞİM/ESKİŞEHİR

20

01.08.2017

28.08.2017

YUNUS BORA ERCİYAS

STOCKMOUNT TEKNOLOJİ A.Ş. / ANKARA

20

11.07.2017

07.08.2017

MELİHA TAK

VERİM BİLGİ TEKNOLOJİLERİ

20

12.07.2017

04.08.2017

TEVFİK ENES ÖZEL

PİTON AR-GE YAZILIM EVİ / ESKİŞEHİR

20

14.08.2017

14.09.2017

TEVFİK ENES ÖZEL

WİPRO TECHNOLOGIES / İSTANBUL

20

28.06.2017

25.07.2017

UMİT DURAN

DOGUS PLANET / İSTANBUL

20

24.07.2017

18.08.2017

CEMRE AKIN

PİTON AR-GE YAZILIM EVİ / ESKİŞEHİR

20

19.06.2017

18.07.2017

EMRE DEMİR

PİTON AR-GE YAZILIM EVİ / ESKİŞEHİR

20

17.07.2017

11.08.2017

ŞEYMA YALDIZ

PİTON AR-GE YAZILIM EVİ / ESKİŞEHİR

20

05.06.2017

04.07.2017

NEJAT MOHAMMED SULTAN

DIGITAL HERMES LTD / BRISTOL

20

03.08.2017

12.09.2017

ZEYNEP GÜLİZ İSKENDER

HUAWEİ / İSTANBUL

20

17.07.2017

11.08.2017

ZEYNEP GÜLİZ İSKENDER

KRON TELEKOM / İSTANBUL

20

05.06.2017

04.07.2017

ÜMİT CAN AĞBULAK

İSTANBUL UNV. BAUM / İSTANBUL

20

05.06.2017

05.07.2017

CELAL ÖZGÜR BOZER

ENDOKS ENERJİ / ANKARA

20

01.08.2017

15.09.2017

METİN YÜCEL

MKE PİRİNÇ FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ / KIRIKKKALE

20

31.07.2017

25.08.2017

YİĞİT MUSTAFA GÜNEY

MOBİL ATOLYE BİLİŞİM EĞİTİM LTD. ŞTİ. / ANKARA

20

03.07.2017

28.07.2017

UTKU BEŞLİ

KAYSERİ VALİLİĞİ YATIRIM İZLEME VE KOORDİNASYON BAŞKANLIĞI / KAYSERİ

20

31.07.2017

25.08.2017

EMRAH DOĞAN

Ankaref Bilişim Teknolojileri

/ ANKARA

20

03.07.2017

28.07.2017

AYKUT CENGİZ

Prenses Bilgisayar Sistemleri / ANKARA

20

28.06.2017

25.07.2017

DEMET NOYAN

Kron Telekomünikasyon Hizmetleri A.Ş. / İSTANBUL

20

03.07.2017

28.07.2017

DUYGU ÖZKAN

Türk Telekom İl Müdürlüğü / ESKİŞEHİR

20

05.06.2017

04.07.2017

HANDE NUR BİRSEN

Alpata Teknoloji Yazılım / ESKİŞEHİR

20

28.06.2017

25.07.2017

BURAK İNAL

PİTON Ar-Ge Yazılım Evi / ESKİŞEHİR

20

05.06.2017

04.07.2017

SONER CEYLAN

Simsoft Bilgisayar Teknolojileri / ANKARA

20

27.07.2017

23.08.2017

MERVE NUR ALICI

Gazi Üni. Bilgi İşlem Dairesi Bşk. / ANKARA

20

12.06.2017

11.07.2017

HAMZA CANER CANBAZ

Roketsan Roket Sanayii ve Ticaret A.Ş. / ANKARA

20

12.06.2017

11.07.2017

MİNE BAYRAKDAR

Fi Yazılım / ESKİŞEHİR

20

03.07.2017

28.07.2017

GÜLNUR ÖZEN

PİTON Ar-Ge Yazılım Evi / ESKİŞEHİR

20

03.07.2017

28.07.2017

MUSTAFA AKDOĞAN

PİTON Ar-Ge Yazılım Evi / ESKİŞEHİR

20

05.06.2017

04.07.2017

YÜCEL TERLEMEZOĞLU

Polyak Eynez Enerji Üretim Madencilik / İZMİR

20

19.06.2017

18.07.2017

YÜCEL TERLEMEZOĞLU

PİTON Ar-Ge Yazılım Evi / ESKİŞEHİR

20

01.08.2017

28.08.2017

SATUK BUĞRAHAN ÖZTÜRK

Atatürk Üni. BAUM / ERZURUM

20

03.07.2017

28.07.2017

SATUK BUĞRAHAN ÖZTÜRK

PİTON Ar-Ge Yazılım Evi / ESKİŞEHİR

20

01.08.2017

28.08.2017

CANSU YALÇIN

PİTON Ar-Ge Yazılım Evi / ESKİŞEHİR

20

14.08.2017

25.08.2017

SULTAN SARI

REGNA Bilgisayar Yazılım Danışmanlık / İSTANBUL

20

03.07.2017

28.07.2017

ÖMER FARUK ERKUL

Caz Bilişim Hizmetleri / SAKARYA

20

30.06.2017

27.07.2017

ÖMER FARUK ERKUL

Türkiye Vagon Sanayi A.Ş. / SAKARYA

20

31.07.2017

25.08.2017

MİKAİL KAAN KULAK

PİTON Ar-Ge Yazılım Evi / ESKİŞEHİR

21

03.07.2017

31.07.2017

KEREM ÖZGEN

Arçelik A.Ş. / ESKİŞEHİR

20

19.06.2017

18.07.2017

DEMET BOLAT

Tusaş Motor Sanayii A.Ş. / ESKİŞEHİR

20

12.06.2017

11.07.2017

DEMET BOLAT

Türk Telekom İl Müdürlüğü / ESKİŞEHİR

20

07.08.2017

11.09.2017

ADNAN SÜZER

PİTON Ar-Ge Yazılım Evi / ESKİŞEHİR

20

05.06.2017

04.07.2017

EMRE BOZKURT

BUYA Bilişim / ESKİŞEHİR

20

03.07.2017

28.07.2017

ATAKAN KAYA

Team Bilgi Teknolojileri / İSTANBUL

20

07.06.2017

07.07.2017

ATAKAN KAYA

İBB Coğrafi Bilgi Sistemleri Müdürlüğü / İSTANBUL

20

18.07.2017

14.08.2017

ÖZGÜR YILMAZ

Türk Telekom İl Müdürlüğü / ESKİŞEHİR

20

03.07.2017

28.07.2017

EZGİ CANDIR

Ekol Lojistik A.Ş. / İSTANBUL

20

05.06.2017

04.07.2017

EZGİ CANDIR

Doruk Bilişim / İSTANBUL

20

01.08.2017

28.08.2017

BİLAL SAY

Mavinci / ANKARA

10

03.07.2017

14.07.2017

ESRA MERCAN

Buya Bilişim / ESKİŞEHİR

20

05.07.2017

01.08.2017

ESRA KOCA

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı / ANKARA

20

03.07.2017

28.07.2017

YUSUF AKINALP

2N İnovasyon Yazılım / ESKİŞEHİR

20

16.08.2017

13.09.2017

İHSAN GÜLER

Özer Yazılım Danışmanlık A.Ş. / İZMİR

20

14.08.2017

15.09.2017

DERYA UÇAR

PİTON Ar-Ge Yazılım Evi / ESKİŞEHİR

20

31.07.2017

25.08.2017

ZEHRA DOLAP

Efe Eroğlu Bilişim / ESKİŞEHİR

20

31.07.2017

25.08.2017

ALPEREN KIRIMER

Baykar Makine / İSTANBUL

20

31.07.2017

24.08.2017

BURAK İNAL

Kartal Belediyesi Bilgi İşlem Müd. / İSTANBUL

20

07.08.2017

11.09.2017

İRFAN ANIL DİNÇAR

PİTON Ar-Ge Yazılım Evi / ESKİŞEHİR

20

05.06.2017

04.07.2017

TUTKU AYAVEFE

PİTON Ar-Ge Yazılım Evi / ESKİŞEHİR

20

05.06.2017

04.07.2017

 





Published on: Tuesday, November 07, 2017
Will be published until: Friday, December 22, 2017

Author of the announcement: Öğr.Gör.Özgür ÖZŞEN
Home | Department | Undergraduate | Graduate | Research | Continual Improvement

© 1993-2017 CENG. All rights reserved.